Anonimowi Narkomani

Anonimowi Narkomani Szczecin
Anonimowi Narkomani Szczecin

 

 

mityngi Grupy Wspólnoty Anonimowych Narkomanów – NA

Plac Ofiar Katynia 1

70 – 452 Szczecin
(wejście od ul. Unisławy)

Piątek: godz. 17.15 – Grupa NA „SZANSA”

Niedziela: godz.17.00 – Grupa NA „DOBRA GRUPA”

oficjalna ogólnopolska strona www.anonimowinarkomani.org/

 

Czy Na ( Anonimowi Narkomani ) jest dla mnie?
To jest pytanie, na które każdy potencjalny członek NA musi odpowiedzieć sobie sam. Pomóc w tym może lektura niektórych z naszych broszur informacyjnych: „Czy jestem uzależniony?” oraz „Witaj w NA”. Jeśli jesteś uzależniony, NA może Ci pomóc. Anonimowi Narkomani umożliwiają zdrowienie uzależnionym na całym świecie. Skupiamy się na chorobie uzależnienia, a nie jakimś konkretnym narkotyku.

Nasze posłanie jest na tyle uniwersalne, że przyciąga uzależnionych z różnych grup społecznych lub krajów. Gdy na mityng przychodzą nowi członkowie, jedynym obszarem naszego zainteresowania jest ich pragnienie uwolnienia się od czynnego uzależnienia oraz nasza w tym rola. („To działa: Jak i dlaczego” – Trzecia Tradycja)

Jeśli planujesz uczestniczyć w Twoim pierwszym mityngu, pomocna może być broszurka „Wprowadzenie do mityngów NA”.

Dla wszystkich, którzy są uzależnieni lub przypuszczają, że mogą być uzależnieni: W razie wątpliwości tutaj można kierować pytania, które dotyczą Programu 12 Kroków NA, a także zasad funkcjonowania Wspólnoty Anonimowych Narkomanów:

kontakt@anonimowinarkomani.org

Co się dzieje na mityngu NA?

Jeśli nosisz się z zamiarem pójścia na swój pierwszy mityng NA, chyba chciałbyś wiedzieć, czego się spodziewać. Poniższe informacje właśnie temu służą. Słownictwo, którego używamy i sposób działania mogą być dla ciebie czymś nowym. Mamy jednak nadzieję, że te informacje pomogą ci wyciągnąć jak najwięcej z mityngu. Przyjdź wcześnie, wyjdź późno i zadawaj mnóstwo pytań przed i po mityngu. To chyba najlepsza metoda, by uzyskać jak najwięcej z naszych spotkań.

Ludzie mają mnóstwo powodów, by chodzić na mityngi lecz zamiarem mityngu NA jest dać jego uczestnikom przestrzeń do dzielenia się zdrowieniem z innymi uzależnionymi. Jeśli nie jesteś uzależniony poszukaj mityngu otwartego. Na mityng otwarty może przyjść osoba nieuzależniona. Jeśli jesteś uzależniony lub myślisz, że możesz mieć problem z narkotykami, proponujemy ci – chodź codziennie na mityng przez przynajmniej 90 dni, by poznać ludzi, którzy chodzą do NA i nasz program.